SLUŽBY

Diagnostika vozů

Provádíme diagnostiku značek vozů.

Při opravách moderních vozů dnešní doby jsou diagnostické přístroje jediným způsobem jak zjistit závadu většiny elektronických přístrojů a komponent ve vozidle. Proto i naše firma využívá nejmodernější technologie pro zjišťování závad řídících jednotek a jejich členů.

Možnost sjednání povinného a havarijního připojištění

Nabízíme pojištění automobilů i motocyklů. 

Ceny pro Vás porovnáme u desítek pojišťoven a vybereme pro Vás nejlevnější připojištění nebo takové, které bude odpovídat Vašim konkrétním požadavkům.


Přípravu na STK a provedení STK

Nabízíme pro Vás kompletní prohlídku vozu před STK (prohlídka brzd, výfukového potrubí, světel, provozních kapalin, pneu atd.), zajištění STK a emisí (vč. odvezení a přivezení vozu).

Kontrola vozidla probíhá zkušeným mechanikem, odhalí závady, které brání provedení STK. Zjištěné závady odborně odstraníme za příznivou cenu v nejkratším možném termínu. Náš technik zajistí objednání a provedení STK a měření emisí. Vše bez starostí a v co nejkratším možném času.

Přínosem pro Vás je díky našim zkušenostem usnadnění s přípravou a provedením STK, kde se vyhnete nepříjemnostem a finančním nákladům spojených s opakováním technické kontroly. Případné zjištěné závady odborně odstraníme, čímž se výrazně zvýší vaše bezpečnost. Zajistíme za vás termín, vyřídíme veškeré potřebné dokumenty a nebudete muset trávit čas čekáním na provedení STK. Prohlídkou vašeho vozidla získáte přehled o reálném stavu kontrolovaných částí. V případě zjištěné závady od nás dostanete konkrétní nabídku na její odstranění.

Doklady, bez kterých se u Emisí a STK neobejdete:

  • velký technický průkaz
  • osvědčení o registraci vozidla (malý TP)
  • průkaz o měření emisí (případně Vám vystavíme nový)  
  • protokol z poslední technické prohlídky, pokud je vozidlo přistavováno k opakované technické prohlídce

Možnost sjednání životního a úrazového připojištění či zajištění výhodného financování

Pomáháme klientům orientovat se ve finančním světě a pomáháme při jednání s pojišťovnami, bankami a investičními společnostmi. Jsme schopni klientům nabídnout efektivní řešení a nezávislý pohled na celý finanční trh díky našem zkušenostem.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pomoci vyřešit jeho situaci.